Наша команда
  • /
  • /
Хто ми
Всі учасники проекту – це люди, що прийшли в команду за покликом серця.

Ми – однодумці, друзі, волонтери. Дуже сподіваємось своєю діяльністю, відкриваючи простір довіри, поваги, щирості - змінити світ на краще!

На цій сторінці ви бачите лише частину нашої команди… Насправді, нас набагато більше! Тому, що члени наших родин: дружини, чоловіки, діти, сестри, брати – так само з великим ентузіазмом підтримують та допомагають проекту!
Засновник, лідер проекту. Людина, що надихає!
Олена Новік
Я народилася у східній частині України, але більше 20 років живу і працюю в Німеччині. За багато років еміграції я не втратила зв'язок з батьківщиною і військові події 2014 року підштовхнули мене до дій.

Я почала проект ННС в Україні в 2017 році. Маючи певні знання та знайомство з принципами і методом Маршалла Розенберга, багато розмірковувала, читала про досвід застосування ННС в інших країнах. Для мене спілкування без насильства – частина філософії йоги, нова свідомість, нові форми самовираження.

У проекті для мене є важливим не тільки контакт з новими людьми та передача знань та досвіду, а також бачення результатів та ефективності своїх дій.
Координатор проекту
Анжеліка Тарнавська
Народилася в Україні, в Хмельницькій області. Проживаю в Києві, займаюся розвитком української культури та проектами, направленими на збереження народних традицій.

Про метод ненасильницького спілкування дізналася вперше кілька років назад від своєї подруги Олени Новік. Метод зацікавив мене своїм глибоким розумінням потреб та прагнень людини, дієвими інструментами, покликаними налагодити розуміння між людьми. Вважаю, що ці навички, застосовані на практиці в повсякденному житті, можуть значно знизити рівень напруги в суспільстві та сприяти поширенню толерантності між людьми.
Керівник німецької спілки мігрантів України «Колос» (KOLOS e.V Німеччина)
Дана Арнольд
Українка, народилась у Тернополі. Вже багато років живу та працюю в Німеччині і є засновницею та керівником німецької спілки мігрантів України "Колос", яку було створено у 2016 році.

Чотири роки назад розпочала громадську діяльність та створення мережі людей з Бремену, Гановера, Брауншвейга, що мають бажання підтримувати Україну та налагоджувати дружні стосунки між нашими країнами. Діяльність активістів окремо один від одного була досить плідною, проте з часом з'явилось розуміння, що разом можна досягти значно більших результатів та принести більшу користь.

Наразі, займаюсь популяризацією української культури в Німеччині та всіляко підтримую благодійні ініціативи в Україні, спілкуюсь з військовими в зоні АТО та військових шпиталях.
SMM, відео проекту
Євген Коваленко
Я із Запоріжжя, займався різними проектами в неформальній освіті як маркетолог та підприємець. Ще у школі я сперечався з вчителями стосовно формату навчання. Мені здавалося що, викладання має відбуватися якось інакше, з урахуванням практичних потреб учнів.

Рік тому я став батьком. Ми з дружиною хочемо навчитися взаємодіяти між собою та з донькою так, щоб наше спілкування давало їй сили бути відкритою та зацікавленою світом людиною.

Проект «Ненасильницьке спілкування» в Україні зацікавив можливістю навчитися адекватно реагувати на критику, розуміти свої потреби, та використовувати цей метод в сім'ї, а також передавати знання іншим людям в Україні.
Комунікації та підтримка учасників проекту
Юлія Коваленко
Я з міста Буча, неподалік від Києва. Багато років працювала з дітьми, як викладач Монтессорі, де познайомилася з Оленою Новік.

До того, як прочитала книгу Маршалла Розенберга, я вважала, що вміла спілкуватися. Але, нажаль, це не так. Багато років, починаючи з підліткового періоду, почуття провини за розірвані стосунки з найкращою подругою підштовхувало мене до пошуку більш співчутливого спілкування.

Рік тому в мене народилася донька. Хочу навчитися взаємодіяти в сім'ї так, щоб наше спілкування давало нам сили бути відкритими та зацікавленими світом людьми.

Проект «Ненасильницьке спілкування» в Україні зацікавив нас з чоловіком можливістю навчитися адекватно реагувати на критику, розуміти свої потреби, використовувати цей метод в сім'ї, а також передавати знання іншим людям в Україні.
Засновник Спілки Самаритян України у Чернігівській області
Ірина Балакірева
Українка, народилася і проживаю в місті Ніжин, Чернігівської області. Мати п'ятьох дітей. За професією остеопат-коректор.

Більше 10 років, разом із чоловіком, займаємося благодійністю. У 2014 році заснували у Чернігівській області Спілку Самаритян України Чернігівського об'єднання. Допомагаємо дітям сиротам, людям з інвалідністю, багатодітним малозабезпеченим сім'ям, оснащуємо лікарні, дитячі садки, школи та територіальні центри всім необхідним.

Два роки тому запустили проект «Крок назустіч». Для адаптації людей з інвалідністю в здоровому суспільстві. Все наше життя спрямоване на полегшення життя оточуючих нас людей. І в цьому ми бачимо сенс нашого життя!
Копірайтинг та реклама в соцмережах
Ніна Мосійчук
Народилась та живу в Києві. Багато років працювала в напрямку маркетингу та PR. Проте, життя привело мене до роботи з тілом, йогою, психології та кінезіології – чому я дуже радію! Я вважаю, що у нашому житті є речі, які ми робимо, бо це потрібно, а є те, що не можемо не робити: допомагати, підтримувати, надихати!
Дизайн, супровід проекту
Олег Парахін
Кожен має займатися своєю справою, та бути корисним суспільству. Творча та креативна людина, що надихає оточуючих на системну діяльність.

Всі практики та розвиток у житті людини відбуваються у тісній взаємодії з оточуючими нас людьми. Дуже важливо вміти налагодити найкращі для всіх сторін стосунки. Вважаю, що метод ненасильницького спілкування – один з головних ключів до покращення, як особистого життя, так і життя на рівні країн та світу.
Створення контенту та переклад німецькою
Тетяна Новік
Мені 20 років, народилась та живу в Німеччині, вивчаю ІТ. Беру участь у різних благодійних проектах в якості волонтера. Кілька років тому брала участь в організації приїзду Далай Лами в Німеччину. Зараз з великою цікавістю допомагаю мамі в організації проекту ННС в Україні: займаюсь створенням, перекладом та оформленням документів, текстів, контенту німецькою мовою.
Тренер, коуч та медіатор
Маркус Шритматер
Доцент університету в Ольденбург та Бремен (Німеччина), коуч та медіатор. Трененр по ненасильницьким комунікаціям з 2008 року Мене звуть Маркус Шритматер (47), і я працюю позаштатним тренером, тренером та інструктором у галузі освіти дорослих з акцентом на ненасильницькому спілкуванні вже більше десяти років. Коли я познайомився з ненасильницькими комунікаціями (NVC) у 2008 році, мене одразу захопив його емпатичний погляд на людей та спосіб спілкування один з одним, який спрямований на розуміння та зв'язок. У той час я переживав великі зміни у своєму житті, і, озираючись назад, можу сказати, що NVC був для мене великою підтримкою в ці складні часи та не тільки. І не тільки це! Він також ініціював моє особисте зростання та процеси змін. До цього я б не вірив, що можу зростати особисто і знову змінюватися так глибоко. І цей досвід є однією з причин, чому я насолоджуюсь співпрацею з GFK, викладанням та передачею цього методу - я бажаю всім нам шансів та можливостей для зростання та розвитку, задля більшого задоволення та зв'язку із собою та іншими. І я дуже радий сприяти цьому! Для мене бути тренером з ненасильницького спілкування - це більше, ніж просто робота, це покликання. Сприяти гарному життю інших людей - це справжнє захоплення, а потім задовольнити мої потреби у зв'язку, навчанні та спільноті з цим і це просто чудово!
Тренери та ведучі лекцій, семінарів
Девід Гінаті
Cистемний консультант, тренер, медіатор, проводить семінари в Європі та Ізраїлі. Ведучий миротворчих проектів та зустрічей в Ізраїлі/Палестині.

Фокус роботи: нова свідомість та новий світ, власний досвід та самоусвідомлення, зцілення, створення спільнот.
Освіта: вирішення та врегулювання міжнародних конфліктів. Бізнес-психолог. Системний тренер і консультант (ISB). НЛП Практика. Ненасильницьке спілкування за методикою доктора мед. Маршалла Б. Розенберга (сертифікація кандидата в CNVC).
Персональні практики: медитація, йога, акро-йога, тайський масаж.
Лектор: Тель-Авівського університету, Бременського університету, Оснабрюкського університету, Фехтинського університету.

Олена Новік
Викладач йоги. Ведуча миротворчих проектів в Україні.

Фокус роботи: йога, йога-терапія, популяризація змістовних подорожей по світу, популяризація нового світогляду, розвиток на основі власного досвіду та самоусвідомлення, зцілення, організація спільнот.
Освіта: Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД). Сертифікований викладач йоги (Yoga Aliance 500 h). Ненасильницьке спілкування за методом доктора мед. Маршалла Б. Розенберга.
Доцент: Університету Зіке (VhS): філософія та практика йоги.

Маркус Шритматер
Коуч та медіатор. Трененр по ненасильницьким комунікаціям з 2008 року.

Фокус роботи: тренер та інструктор у галузі освіти дорослих з акцентом на ненасильницькому спілкуванні.
Освіта: університет в Ольденбург та Бремен (Німеччина).
Доцент: університету в Ольденбург та Бремен (Німеччина)
Україна
+38 (067) 548-77-48
Германія
+49 (163) 927-16-89
Благодійна карта в Україні
5168 7551 0765 8417 Приват Банк